× Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Referanslar Tasarımlar Blog İletişim

Görseller Her Şeyi Anlatır 

 Bir görsel bazen yüzlerce kelimeden daha fazla şey anlatır. Bu konuda grafik tasarımcılarına ihtiyaç vardır. Grafik tasarımcılar, özellikle reklamlarda tüketicilere verilmek istenen mesajı en kısa ve en açık şekilde iletmek için görsel bir kompozisyon oluştururlar.

 En dinamik ve yenilikçi dijital ajans olarak bizler, grafik tasarım hizmetlerimizle birlikte çalıştığımız markaların değerlerine değer katarken aynı zamanda potansiyel müşteriler edinmelerine yardımcı oluyoruz.

İster Geleneksel İster Dijital Mecrada

 Markanızın amacına uygun olarak size özel hazırlayacağımız görselleri dilerseniz dijital mecralarda, dilerseniz de geleneksel medya araçlarında kullanabilirsiniz. Örneğin; sosyal medya hesaplarınız için hazırladığımız bir postu uygun ölçeklerde temin ederek gazeteye veya dergiye de bastırabilirsiniz.

 Hazırlayacağımız görseller yalnızca markanıza özel ve özgün olur. Bu sayede potansiyel müşterilerinizin dikkatini kolaylıkla çekebilirsiniz. Bir restoranın en ünlü yemeğini cezbedici göstermek için insanlara tattırmak veya kokusunu aldırmak mümkün değilse eskişehir grafik ajansları arasında en yenilikçi olan ekibimiz görsellerle tüm duyguyu tüketiciye yansıtacaktır.

Reklama Uygun Görseller

 Markanız için özel olarak hazırlayacağımız görseller aynı zamanda reklam uyumlu olarak dizayn edilir. Örneğin bir web sitesinin ana slider bölümünde kullanılması adına hazırlattığınız bir görseli çok efektif bulup sosyal medya hesaplarınızda sponsorlu olarak paylaşmak isteyebilirsiniz. Her bir sosyal medya mecrasının sponsorlu yayın hakkında belli başlı kuralları olduğundan uzman ekibimiz sizin için görseli doğru şekilde yeniden konumlandırarak sponsorlu paylaşıma uygun hale getirecektir. Böylelikle tek bir görseli birden çok hesabınızda eş zamanlı olarak paylaşabilir ve tüketicilerde marka sadakati oluşması ve firmanızı yakından tanıyabilmeleri için fırsat yaratabilirsiniz.

Grafik Tasarım Yaptırmanın Avantajları

 Grafik tasarım bünyesinde hazırlatacağınız görsellerde marka logonuz da bulunur. Bu sayede görseli gören her bir kişi markanız ile logonuzu özdeşleştirir. Bir süre sonra marka adınızı görmese bile sadece logonuzu görerek markanızı hatırlayabilir. Bu durum da markanın büyümesini ve potansiyel müşteriler kazanmasını sağlar.

 Yazı yoluyla anlatabileceğiniz onlarca şeyi tek bir görselle anlatabilirsiniz. Görsellerin üzerinde gerektiğinde slogan veya açıklama metinleri bulunabilir. Görsel üzerinde bulunacak içeriklere sanat yönetmeni karar verir. Markanız için en etkili görselin ne olacağına uzmanların desteğiyle karar verin.